antiscalant RPI-3000A

RPI-3000A
یک مهار کننده  با آستانه عالی و اثرات معلق، فراهم می کند که باعث رسوب کنترل در طیف گسترده ای از شرایط میشود.این محصول برای مراقبت از غشا در آب لب شور و آب دریا نیز طراحی شده است.

مشخصات کلی
 برای جلوگیری از تشکیل رسوب در سیستم هایRO، (پلی آمید -celluloseacetate و غشاهای پلی و با سطح anionically )طراحی شده است.این محصول  دارای کاتیون بالا  با خواص بیشمار می باشد.این محصول یک مهار کننده رشد بلور بسیار عالی برای سولفات کلسیم، کربنات کلسیم و فلورید کلسیم است. علاوه بر مهار خصوصیات اکسیداسیون نمک مانند  منگنزمزیت دیگرآن ثبات برتر تعلیق اکسید آهن در آب  میباشد.

کاربرد و مقدار مصرف
RPI-3000A برای استفاده با استات سلولز و غشاهای پلی آمید تایید شده است.مقدار مصرف آن متناسب با جریان آب خوراک و یا متناسب با میزان  رقیق شده آن با آب مورد استفاده میباشد. راه حل های رقیق شدن  ظرف 48 ساعت از زمان آماده سازی تایین می گردد. سطح دوز   مورد نیاز حدودا از 1 تا 10 پی پی ام از زمان تحویل تخمین زده شده است.
RPI-3000A مقداربه آسانی قابل استعمال بوده و مقدار اسیدی آن بسیار پایین می باشد.

خواص فیزیکی
ظاهر: مایع زرد روشن و تاریک،
چگالی: 1.14-1.16 g / cm3
  4.8-5.3: PH
نقطه انجماد: -10 درجه سانتی گراد   
نقطه جوش / محدوده جوش: 100 تا 150 درجه سانتی گراد  
حلالیت در آب: نامحدود

ذخیره سازی و انتقال مواد
RPI-3000A به عنوان یک ماده شیمیایی خطرناک محسوب نمیشود تنها بابستی یکسری مقررات استاندارد و اقدامات احتیاطی در هنگام برخورد با محصولات شیمیایی را رعایت نمود. این محصول به راحتی در ظروف مناسب  برای حمل و نقل هوایی یا دریائی طراحی شده است و درجه حرارت ذخیره سازی بایستی بین + 5 و 30 درجه سانتی گراد باشد.

بسته بندی
ظرف پلی اتیلن 23.5 (PE) کیلوگرم خالص
درام استاندارد 240 (PE) کیلوگرم خالص
کانتینر  1.100 (PE) کیلوگرم NE 

.

 

 

 


s5 logo

 

تماس با ما

 آدرس : تهران - ميدان رسالت بعد از مجتمع تجاری دنيای نور - نبش خيابان اردكانی - پلاك ٩٩٥ - طبقه سوم - واحد ٩

تلفن : ٠٢١٢٦٣٢٤١٢٠

موبایل : ٠٩٢١١٤٧٧٤٥٢

فکس : ٢٦٣٢٤١٢٠

 info@shimiab.com 

Petroshimiab@gmail.com 

 

 

 

درباره ما

 آب حیاتی‌ترین سرمایۀ زندگی و اصلی‌ترین عامل توسعه و نیاز بشری محسوب می‌گردد. امروزه با تحولات اجتماعی و اگاهی‌های عمومی، مقولۀ کیفیت آب ادامه مطلب

                                                                    

twitter

Twitter
 twitter
Facebook
 +google